TB Halloween (7.x-1.0-beta2) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Actions
hr: Akcije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: No
hr: Ne

en: Number
hr: Broj

en: Message
hr: Poruka

en: Image
hr: Slika

en: edit
hr: uredi

en: Save
hr: Spremi

en: Default
hr: Zadano

en: Small
hr: Mala

en: Path
hr: Putanja

en: Random
hr: Nasumično

en: Are you sure you want to delete the vocabulary %title?
hr: Želite li zbilja ukloniti rječnik naziva %title?

en: Edit menu link
hr: Uredi izborničku poveznicu
