TB Halloween (7.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (27 entries)

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Actions
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: No
hu: Nem

en: Number
hu: Szám

en: Message
hu: Üzenet

en: Image
hu: Kép

en: edit
hu: szerkesztés

en: Save
hu: Mentés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Small
hu: Kicsi

en: Path
hu: Útvonal

en: Random
hu: Véletlenszerű

en: Slow
hu: Lassú

en: Fast
hu: Gyors

en: Animation Speed
hu: Animáció sebessége

en: Are you sure you want to delete the vocabulary %title?
hu: „%title” szótár biztosan törölhető?

en: Custom Path
hu: Egyedi elérési út

en: CSS Class
hu: CSS osztály

en: Image Size
hu: Képméret

en: Edit menu link
hu: Menüpont szerkesztése

en: Animation Type
hu: Animáció típusa

en: closable
hu: bezárható

en: Delay Time
hu: Késleltetés ideje

en: Yes - Temporary
hu: Igen – Átmenetileg

en: Yes - Permanent
hu: Igen – Véglegesen
