TB Halloween (7.x-1.0-beta2) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: No
hy: Ոչ

en: Number
hy: Թիվ

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Image
hy: Նկար

en: edit
hy: խմբագրել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Small
hy: Փոքր

en: Path
hy: Ուղի

en: Are you sure you want to delete the vocabulary %title?
hy: Դուք վստա՞հ եք, որ ցանկանում եք ջնջել %title բառարանի:

en: Edit menu link
hy: Խմբագրել ընտրացանկի հղումը
