TB Halloween (7.x-1.0-beta2) - en to id translation catalogue (18 entries)

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: Cancel
id: Batal

en: No
id: Tidak

en: Number
id: Angka

en: Message
id: Pesan

en: Image
id: Gambar

en: Save
id: Simpan

en: Default
id: Bawaan

en: Small
id: Kecil

en: Path
id: Jalur

en: Random
id: Acak

en: Slow
id: Pelan

en: Fast
id: Cepat

en: Animation Speed
id: Kecepatan animasi

en: Are you sure you want to delete the vocabulary %title?
id: Anda yakin ingin menghapus kosakata %title?

en: Edit menu link
id: Sunting tautan menu
