TB Halloween (7.x-1.0-beta2) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: No
is: Nei

en: Number
is: Númer

en: Message
is: Skilaboð

en: Image
is: Mynd

en: edit
is: breyta

en: Save
is: Vista

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Small
is: Lítið

en: Path
is: Slóð
