TB Halloween (7.x-1.0-beta2) - en to it translation catalogue (15 entries)

en: delete
it: elimina

en: Delete
it: Elimina

en: Actions
it: Azioni

en: Cancel
it: Annulla

en: Number
it: Numero

en: Message
it: Messaggio

en: Image
it: Immagine

en: edit
it: modifica

en: Save
it: Salva

en: Default
it: Predefinito

en: Small
it: Piccolo

en: Path
it: Percorso

en: Random
it: Casuale

en: Are you sure you want to delete the vocabulary %title?
it: Sei sicuro di voler eliminare il vocabolario %title?

en: Edit menu link
it: Modifica voce del menu
