TB Halloween (7.x-1.0-beta2) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: delete
ja: 削除

en: Delete
ja: 削除

en: Actions
ja: アクション

en: Cancel
ja: キャンセル

en: No
ja: いいえ

en: Number
ja: 数値

en: Message
ja: メッセージ

en: Image
ja: 画像

en: edit
ja: 編集

en: Save
ja: 保存

en: Default
ja: デフォルト

en: Small
ja: 小

en: Path
ja: パス

en: Random
ja: ランダム

en: Slow
ja: 遅い

en: Fast
ja: 速い

en: Are you sure you want to delete the vocabulary %title?
ja: 本当に、ボキャブラリー %title を削除してもよろしいですか？

en: Edit menu link
ja: メニューリンクの編集
