TB Halloween (7.x-1.0-beta2) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Actions
km: អំពើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: No
km: ទេ

en: Number
km: លេខ

en: Message
km: សារ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Small
km: តូច

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Are you sure you want to delete the vocabulary %title?
km: តើ​អ្នក​ពិត​ជា​ចង់​លុប​វាក្យសព្ទ​ %title មែន​ឬ ?

en: Edit menu link
km: កែ​សម្រួល​តំណ​ម៉ឺនុយ
