TB Halloween (7.x-1.0-beta2) - en to kn translation catalogue (15 entries)

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Number
kn: ಸಂಖ್ಯೆ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Small
kn: ಚಿಕ್ಕದಾದ

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: Random
kn: ಮನಸ್ಸಿಗೆ ಬಂದಂತೆ

en: Fast
kn: ಅಂಟಿಸು(_P)
