TB Halloween (7.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: No
lt: Ne

en: Number
lt: Skaičius

en: Message
lt: Žinutė

en: Image
lt: Nuotrauka

en: edit
lt: redaguoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Small
lt: Mažas

en: Path
lt: Kelias

en: Random
lt: Atsitiktinis

en: Are you sure you want to delete the vocabulary %title?
lt: Ar tikrai norite pašalinti žodyną %title?

en: Edit menu link
lt: Redaguoti meniu nuorodą
