TB Halloween (7.x-1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Actions
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: No
lv: Nē

en: Number
lv: Skaitlis

en: Message
lv: Ziņojums

en: Image
lv: Attēls

en: edit
lv: labot

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Small
lv: Mazs

en: Path
lv: Ceļš

en: Random
lv: Nejaušs

en: Are you sure you want to delete the vocabulary %title?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst vārdnīcu %title?

en: Edit menu link
lv: Labot izvēlnes saiti
