TB Halloween (7.x-1.0-beta2) - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Actions
ml: പ്രവര്‍ത്തികള്‍

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: No
ml: അല്ല

en: Number
ml: അക്കം

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Image
ml: ചിത്രം

en: edit
ml: തിരുത്തുക

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Path
ml: വഴി
