TB Halloween (7.x-1.0-beta2) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: No
mn: Үгүй

en: Number
mn: Дугаар

en: Message
mn: Зурвас

en: Image
mn: Зураг

en: edit
mn: засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Small
mn: Жижиг

en: Path
mn: Зам
