TB Halloween (7.x-1.0-beta2) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Actions
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: No
mr: नाही.

en: Number
mr: अंक

en: Message
mr: संदेश

en: Image
mr: छायाचित्र

en: edit
mr: संपादन

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Small
mr: लहान

en: Path
mr: रस्ता

en: Random
mr: अननुक्रमाने
