TB Halloween (7.x-1.0-beta2) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Number
my: နံပါတ်

en: Message
my: သတင်း

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Small
my: အသေး

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း
