TB Halloween (7.x-1.0-beta2) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Actions
nn: Handlingar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: No
nn: Nei

en: Message
nn: Melding

en: Image
nn: Bilete

en: edit
nn: endre

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard

en: Path
nn: Sti

en: Random
nn: Vilkårleg
