TB Halloween (7.x-1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Actions
fa: عملکردها

en: Cancel
fa: لغو

en: No
fa: خیر

en: Number
fa: عدد

en: Message
fa: پیغام

en: Image
fa: تصویر

en: edit
fa: تدوین

en: Save
fa: ذخیره

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Small
fa: کوچک

en: Path
fa: مسیر

en: Random
fa: تصادفی

en: Are you sure you want to delete the vocabulary %title?
fa: آیا از حذف لغتنامه %title اطمینان دارید؟

en: Edit menu link
fa: تدوین واصلی قائم
