TB Halloween (7.x-1.0-beta2) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Actions
sl: Akcije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: No
sl: Ne

en: Number
sl: Številka

en: Message
sl: Sporočilo

en: Image
sl: Slika

en: edit
sl: uredi

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Path
sl: Pot

en: Are you sure you want to delete the vocabulary %title?
sl: Ali ste prepričani, da želite izbrisati besedišče %title?
