TB Halloween (7.x-1.0-beta2) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Actions
sq: Veprimet

en: Cancel
sq: Anulo

en: No
sq: Jo

en: Message
sq: Mesazhi

en: edit
sq: ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Small
sq: E vogël

en: Path
sq: Pozicioni

en: Are you sure you want to delete the vocabulary %title?
sq: Jeni i sigurt që dëshironi të eleminoni fjalorin %title?
