TB Halloween (7.x-1.0-beta2) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Cancel
sr: Поништи

en: Number
sr: Број

en: Message
sr: Порука

en: edit
sr: измени

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Path
sr: Путања
