TB Halloween (7.x-1.0-beta2) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: delete
ta: நீக்குக

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: No
ta: இல்லை

en: Message
ta: தகவல்

en: edit
ta: தொகுக்க

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Path
ta: பா​தை
