TB Halloween (7.x-1.0-beta2) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Number
ug: سان

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Image
ug: سۈرەت

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Random
ug: ئىختىيارىي
