TB Halloween (7.x-1.0-beta2) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: No
am: እምቢ

en: Message
am: መልእክት

en: edit
am: አስተካክል

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Default
am: ነባሪ

en: Path
am: ዱካ
