TB Halloween (7.x-1.0-beta2) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Cancel
az: Ləğv et

en: No
az: Xeyir

en: Number
az: Rəqəm

en: Message
az: Mesaj

en: Image
az: Şəkil

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Small
az: Balaca

en: Path
az: Yol

en: Random
az: Təsadüfi

en: Are you sure you want to delete the vocabulary %title?
az: %title lüğətini silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Edit menu link
az: Menyu linkini redaktə edin
