TB Halloween (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Actions
gl: Accións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: No
gl: Non

en: Number
gl: Número

en: Message
gl: Mensaxe

en: Image
gl: Imaxe

en: edit
gl: editar

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Small
gl: Pequeno

en: Path
gl: Ruta

en: Random
gl: Aleatorio

en: Slow
gl: Amodo

en: Fast
gl: Rápido

en: Are you sure you want to delete the vocabulary %title?
gl: Está seguro de que quere eliminar o vocabulario %title?

en: Custom path
gl: Ruta personalizada

en: Edit menu link
gl: Editar enlace de menú
