TB Halloween (7.x-1.0-beta2) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Delete
hi: मिटायें

en: Actions
hi: क्रियाएँ

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: No
hi: नहीं

en: Number
hi: संख्या

en: Message
hi: संदेश

en: Image
hi: चित्र

en: edit
hi: संपादन करें

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Small
hi: छोटा

en: Path
hi: मार्ग
