TB Halloween (7.x-1.0-beta2) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Actions
jv: Aksi

en: Cancel
jv: Batal

en: No
jv: Ora

en: Number
jv: Angka

en: Message
jv: Pesen

en: Image
jv: Gambar

en: edit
jv: sunting

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: Small
jv: Cilik

en: Are you sure you want to delete the vocabulary %title?
jv: Sampéyan yakin arep mbusak vokabulari %title?

en: Edit menu link
jv: Sunting pranala menu
