TB Halloween (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (26 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Actions
nl: Acties

en: Cancel
nl: Annuleren

en: No
nl: Nee

en: Number
nl: Getal

en: Message
nl: Bericht

en: Image
nl: Afbeelding

en: edit
nl: bewerken

en: Save
nl: Opslaan

en: Default
nl: Standaard

en: Small
nl: Klein

en: Path
nl: Pad

en: Random
nl: Willekeurig

en: Slow
nl: Langzaam

en: Fast
nl: Snel

en: Animation Speed
nl: Animatiesnelheid

en: Are you sure you want to delete the vocabulary %title?
nl: Weet u zeker dat u de woordenlijst %title wilt verwijderen?

en: CSS Class
nl: CSS-klasse

en: Image Size
nl: Afbeeldingsgrootte

en: Custom path
nl: Aangepast pad

en: Edit menu link
nl: Menulink bewerken

en: Big
nl: Groot

en: Pause Time
nl: Wachttijd

en: Closable
nl: Sluitbaar

en: Select Image
nl: Afbeelding selecteren
