TB Halloween (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Actions
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: No
oc: Non

en: Number
oc: Nombre

en: Message
oc: Messatge

en: Image
oc: Imatge

en: edit
oc: modificar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Default
oc: Per defaut

en: Small
oc: Pichon

en: Path
oc: Camin

en: Random
oc: A l'azard

en: Are you sure you want to delete the vocabulary %title?
oc: Sètz segur que volètz suprimir lo vocabulari '%title' ?

en: CSS Class
oc: Classa CSS

en: Edit menu link
oc: Editar lo ligam de menú
