TB Halloween (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Actions
pl: Akcje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: No
pl: Nie

en: Number
pl: Liczba

en: Message
pl: Wiadomość

en: Image
pl: Obraz

en: edit
pl: edytuj

en: Save
pl: Zapisz

en: Default
pl: Domyślny

en: Small
pl: Małe

en: Path
pl: Ścieżka

en: Random
pl: Losowo

en: Slow
pl: Wolno

en: Fast
pl: Szybko

en: Animation Speed
pl: Prędkość animacji

en: Are you sure you want to delete the vocabulary %title?
pl: Czy na pewno usunąć słownik %title?

en: CSS Class
pl: Klasa CSS

en: Image Size
pl: Rozmiar obrazka

en: Edit menu link
pl: Edytuj odnośnik w menu

en: Big
pl: Duży
