TB Halloween (7.x-1.0-beta2) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: No
ro: Nu

en: Number
ro: Număr

en: Message
ro: Mesaj

en: Image
ro: Imagine

en: edit
ro: modifică

en: Save
ro: Salvare

en: Default
ro: Implicit

en: Small
ro: Mic

en: Path
ro: Cale

en: Random
ro: Aleatoriu

en: Are you sure you want to delete the vocabulary %title?
ro: Sigur doriţi să ştergeţi clasificarea %title?

en: Edit menu link
ro: Editare legătură meniu
