TB Halloween (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Cancel
sv: Avbryt

en: No
sv: Nej

en: Number
sv: Tal

en: Message
sv: Meddelande

en: Image
sv: Bild

en: edit
sv: redigera

en: Save
sv: Spara

en: Default
sv: Förvald

en: Small
sv: Liten

en: Path
sv: Sökväg

en: Random
sv: Slumpvis

en: Slow
sv: Långsam

en: Fast
sv: Snabb

en: Are you sure you want to delete the vocabulary %title?
sv: Är du säker på att du vill radera vokabulären %title?

en: Edit menu link
sv: Redigera menylänk
