TB Halloween (7.x-1.0-beta2) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: delete
te: తొలగించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Actions
te: చర్యలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: No
te: కాదు

en: Number
te: సంఖ్య

en: Message
te: సందేశం

en: Image
te: బొమ్మ

en: edit
te: మార్చు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Default
te: అప్రమేయం
