TB Halloween (7.x-1.0-beta2) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: No
th: ไม่

en: Message
th: ข้อความ

en: edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: Small
th: เล็ก

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Random
th: สุ่ม
