TB Mega Menu (7.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Group
gu: સમૂહ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Center
gu: કેન્દ્ર

en: Save
gu: સાચવો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: Blue
gu: વાદળી
