TB Mega Menu (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Group
he: קבוצה

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Reset
he: איתחול

en: None
he: ללא

en: Center
he: מרכז

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Icon
he: סמל

en: Menu Name
he: שם התפריט

en: Alignment
he: יישור

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Style
he: סגנון

en: Blocks
he: בלוקים

en: Blue
he: כחול

en: Black
he: שחור

en: Config
he: קונפיג

en: Justify
he: יישור לשני הצדדים
