TB Mega Menu (7.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Operations
kk: Операциялар

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Reset
kk: Ысыру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Center
kk: Орта

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: Blocks
kk: Блоктар

en: Blue
kk: Көк

en: Black
kk: Қара
