TB Mega Menu (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Group
km: ក្រុម

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: None
km: គ្មាន

en: Center
km: កណ្តាល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Blocks
km: ​ប្លុក

en: Blue
km: ពណ៌​ខៀវ

en: Black
km: ខ្មៅ
