TB Mega Menu (7.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Group
eu: Taldea

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Reset
eu: Garbitu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Center
eu: Erdian

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Menu Title
eu: Menuaren Izenburua

en: Alignment
eu: Lerrokadura

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Style
eu: Estiloa

en: Blocks
eu: Blokeak

en: Blue
eu: Urdina

en: Black
eu: Beltza

en: Justify
eu: Justifikatu
