TB Mega Menu (7.x-1.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Operations
mr: कृती

en: Group
mr: समुह

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Center
mr: मध्य

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Default
mr: मुळस्वरुप
