TB Mega Menu (7.x-1.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Group
nn: Gruppe

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Reset
nn: Sett til standard

en: None
nn: Ingen

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard

en: Blocks
nn: Blokkar
