TB Mega Menu (7.x-1.0-alpha2) - en to rw translation catalogue (7 entries)

en: Group
rw: Itsinda

en: Yes
rw: Yego

en: No
rw: Oya

en: Center
rw: Hagati

en: Green
rw: Icyatsi

en: Blue
rw: Ubururu

en: Black
rw: Umukara
