TB Mega Menu (7.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (22 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Group
sk: Skupina

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: None
sk: Žiadne

en: Center
sk: Na stred

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Icon
sk: Ikona

en: Menu Title
sk: Názov menu

en: Menu Name
sk: Meno menu

en: Alignment
sk: Zarovnanie

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Style
sk: Štýl

en: Blocks
sk: Bloky

en: Green
sk: Zelená

en: Blue
sk: Modrá

en: Animation
sk: Animácia

en: Black
sk: Čierna

en: Add row
sk: Pridať riadok

en: Justify
sk: Zarovnať do bloku
