TB Mega Menu (7.x-1.0-alpha2) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Group
te: సమూహం

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Icon
te: ప్రతీకం

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి

en: Style
te: శైలి

en: Blue
te: నీలం

en: Black
te: నలుపు
