TB Mega Menu (7.x-1.0-alpha3) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Group
is: Hópur

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Reset
is: Endursetja

en: None
is: Engin

en: Center
is: Miðja

en: Save
is: Vista

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Icon
is: Táknmynd

en: Alignment
is: Jöfnun

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: Style
is: Stíll

en: Blocks
is: Blokkir

en: Blue
is: Blár

en: Black
is: Svartur
