TB Mega Menu (7.x-1.0-alpha4) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: None
bn: একটিও নয়

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Default
bn: ডিফল্ট
