TB Mega Menu (7.x-1.0-alpha4) - en to ta translation catalogue (19 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Group
ta: குழுமம்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Reset
ta: மீளமை

en: None
ta: இல்லை

en: Center
ta: மையம்

en: Save
ta: சேமி

en: Default
ta: இயல்பான

en: Icon
ta: குறுபடம்

en: Alignment
ta: சீரமைப்பு

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: Slide
ta: நழுவு

en: Style
ta: பாணி

en: Blocks
ta: பகுதி

en: Blue
ta: நீலம்

en: Black
ta: கருப்பு

en: Justify
ta: நேர்த்தி செய்
