TB Mega Menu (7.x-1.0-alpha4) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: None
th: ไม่มี

en: Save
th: บันทึก

en: Blocks
th: บล็อค

en: Green
th: เขียว

en: Blue
th: สีน้ำเงิน

en: Black
th: สีดำ

en: Zoom
th: ขยายใหญ่

en: Justify
th: จัดชิดขอบ
