TB Mega Menu (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Group
bg: Група

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Reset
bg: Рестартирай

en: None
bg: Не

en: Center
bg: Център

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Right
bg: Дясно

en: Blocks
bg: Блокове

en: Blue
bg: Син

en: Black
bg: Черен
