The Better Mega Menu (7.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (25 entries)

en: Operations
es: Operaciones

en: Group
es: Grupo

en: Yes
es: Sí

en: Reset
es: Restablecer

en: None
es: Ninguno

en: Center
es: Centrado

en: Save
es: Guardar

en: Default
es: Por defecto

en: Icon
es: Icono

en: Menu Title
es: Título de menú

en: Menu Name
es: Nombre del Menú

en: Alignment
es: Alineación

en: Left
es: Izquierda

en: Right
es: Derecha

en: Slide
es: Deslizar

en: Style
es: Estilo

en: Blocks
es: Bloques

en: Request
es: Solicitud

en: Green
es: Verde

en: Blue
es: Azul

en: Animation
es: Animación

en: Black
es: Negro

en: Add row
es: Añadir fila

en: Justify
es: Justificado

en: Elastic
es: Elástico
